Xtrasize – pastylki na zwiększanie męskości

opony kormoran 205

Xtrasize to tabletki, które zamierzają zrobić, iż penis zarobi na długości oraz grubości. Działają na prawdzie poprawy przepływu krwi i powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego zrobiony jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty są pojawić się po kilku dniach również powinna to istnieć prawdziwsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 łatwych do przyjęcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można uzyskać wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na działki znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w normalniejszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można uzyskać po terapii

Tabletki na powiększanie penisa Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc ma spowodować, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że znaleźć na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które wprowadzane są od lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, że w zespół tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest bezpieczny?

Specyfik ten został zbadany oraz dopuszczony do zakupu na kraju Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co wysoce – przeszukując internet w badaniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane dotyczące o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki liczą w bliskim składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi niezmiernie szybko ograniczona.

tani Xtrasize

zytax

Vigrax